NABÍDKA SLUŽEB- VÝŽIVA

JÍDELNÍČKY- nyní již pouze pro klienty osobních tréninků !!!

Jednorázově vypracované jídelníčky neposkytuji. Až při dlouhodobější spolupráci jsem totiž schopná skutečně poznat Váš životní styl, pochopit fungování Vašeho metabolismu, zjistit, co na něj platí nejlépe a předat Vám tak ve finále jídelníček vypracovaný skutečně "na míru"

JAK FUNGUJE MŮJ 6-TÝDENNÍ ONLINE KOUČINK

  • prvním krokem je vyplnění vstupního dotazníku, v němž Vás mimo jiné požádám o popis Vašeho stávajícího režimu a stravování se.
  • po detailním rozboru Vašeho stávajícího stravování se a vyhledání "problému", který Vás brzdí v dosažení Vašich cílů, vypracuji startovací jídelníček na základě pouze Vámi vybraných potravin (tabulka potravin je součástí vstupního dotazníku)
  • jídelníček, který pak obdržíte, se skládá ze základních potravin a jejich množství, a díky formě "puzzle" jakou jídelníček vyhotovuji, bude jen na Vás, jaké kombinace si z nich vytvoříte (jednoduché a rychlé versus pracnější zato zajímavější jídla).
  • posloupnost a průběh koučinku je následující:

startovní jídelníčky- rozesílam vždy v pondělí

první konzultace- zodpovězení otázek k jídelníčku- pak probíhá ve středu

druhá konzultace- ověření toho zda Vám nastavený jídelníček vyhovuje- probíhá v pátek

a třetí konzultace je zároveň kontrola, to je vždy ten další víkend. Po této kontrole Vám ve středu předám nový jídelníček, upravený na základě výsledků prvních měření a Vašich pocitů a obohacený o další varianty jídel. V pátek opět zodpovím případné nejasnosti a následuje další kontrola. Toto kolečko konzultací se tedy opakuje vždy s přenastavením jídelníčku.

(tento typ koučinku slouží primárně k hubnutí/rýsování, nezahrnuje tedy výpočet pre a postworkoutových jídel např. k nabírání svalové hmoty a nezahrnuje cvičební plán. V případě zájmu o jídelníčku pro sportovce s podobnými požadavky mě, prosím, kontaktujte a domluvíme se na individuálních podmínkách)

Po 6-týdenní spolupráci tak budete mít v ruce jídelníček ušitý skutečně na míru, vyhovující Vašemu životnímu stylu, chuťovým buňkám a především Vašemu tělu. Zjistíme, co na něj platí, na jakém množství přijaté energie a jakém poměru živin nejlépe funguje a efektivně hubne. A to je mé velké přání: VYTVOŘIT PRO VÁS TAKOVÝ JÍDELNÍČEK, SE KTERÝM SI UVĚDOMÍTE, ŽE HUBNUTÍ NENÍ NUTNÉ ZLO, ALE PLNOHODNOTNÝ STYL STRAVOVÁNÍ SE, VE KTERÉM VÁM NIC NECHYBÍ 

© 2020 Mgr. Petra SuchardováVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!