NABÍDKA SLUŽEB-TRÉNINKY

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY

V SOUČASNÉ DOBĚ PŮSOBÍM V SOUKROMÉ FYZIOTERAPEUTICKÉ ORDINACI NA LIŠČÍM KOPCI A      VE VICTORY GYMU VE VRCHLABÍ, PŘÍPADNĚ DLE DOMLUVY JINDE (U VÁS DOMA, VE FITNESS CENTRU,..)

POPIS INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ

  • vstupní diagnostika- zahrnuje pohovor o Vašem zdravotním stavu, dosavadních zkušenostech se cvičením a Vašich specifických cílech. Následuje diagnostika pohybového aparátu formou jednoduchých aktivních a pasivních testů.
  • trénink trvá 60 min. -začínáme tzv. resetem- cviky na znovuobnovení Vašich kloubních rozsahů, trupové stability a pohybových vzorů a následuje trénink samotný odvíjející se od Vašich individuálních cílů.
  • video/foto záznam- cviky, které si pro Vás na základě diagnostiky připravím, Vám poté ráda natočím a pošlu. To, abyste si cviky byli schopni kvalitně odcvičit i doma, je pro řešení Vašich potíží totiž velmi důležité.
  • trénink probíhá ve fyzioterapeutické ordinaci na Liščím kopci (vybavené ribstolemi, hrazdou, volnými závažími, stepem a mnoha dalšími pomůckami), ve Victory gymu, nebo dle individuální domluvy u Vás doma, v některém z fitness center (náklady na dopravu a vstup hradí klient) a nebo za hezkého počasí možno i venku (např. workoutové hřiště na Liščím kopci ve Vrchlabí)

TYPY INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ

Co se individuálních tréninků týče, mou specializací je především navázání na práci fyzioterapeutů, tedy jemný a precizní dohled na to, abyste se mohli po úrazu, těhoteství či nějakém jiném omezení vrátit k tomu, co Vás dříve bavilo. Nemusí jít pouze o rekonvalescenci po zranění, může to být i samotná kompenzace přetížených partií vlivem Vašeho povolání či v důsledku profesionálního sportu. Mou prioritou je v každém případě naučení Vás perfektní technice základních cviků (dřep, výpad, mrtvý tah, klik, přítah a tlak), nalezení jejich nejvhodnějších variant provedení a zamezení tak prohlubování špatných hybných stereotypů. 

DÁRKOVÝ POUKAZ

Obdarujte svého blízkého dárkovým poukazem na libovolnou službu nebo v libovolné hodnotě :)

SEMI-PRIVÁTNÍ TRÉNINKY

NAUČENÍ ZÁKLADNÍCH POHYBOVÝCH VZORŮ

Je pro Vás nabídka osobního tréninku lákavá, ale cenově nedostupná? Chodíte proto raději na skupinové lekce, kde však instruktoři nemají dostatek prostoru, aby Vás opravili? A vy cítíte, že si lekce neodcvičíte dobře- že Vás po dřepech a výpadech bolí stehna, po mrtvých tazích spodní záda, po přítazích trapézy a po klikách ramena?

Proto jsem pro Vás nově připravila možnost semi-privátních lekcí, kde Vás v počtu 2-3 osob naučím základní pohybové vzory- tj. cviky, které jsou základem každé skupinové lekce typu TRX, kruhový trénink apod.

Domluvte se se svou kamarádkou či kamarádem a já Vám otevřu nové obzory cvičení. Naučím Vás základní cviky podle nejpřísnějších měřítek fyzioterapeutů a Vy už nikdy nebudete na lekcích trpět. Uvidíte, že to bude investice, která se Vám mnohonásobně vrátí!

skupinovka BOOTY&CORE

skupinové lekce nyní neprobíhají

Během školního roku ve Victory Gym, během letních měsíců na sportovišti při ZŠ na Liščím kopci ve Vrchlabí.

Ke cvičení používáme kettlebelly, činky, odporové gumy, slambally, slidery (flowin) a dále pak vybavení Victory Gym (osy, sáně atd.)

S sebou si přineste pití, ručníky, podložku na cvičení a přesnou platbu.

Cvičení je určeno ženám, které chtějí tvarovat a pálit problémové partie... ale také těm, co se s námi chtějí zasmát, zapotit a vyvětrat se na čerstvém vzduchu:)


POKUD BYSTE RÁDY PŘIŠLY, NAPIŠTE MI, PROSÍM, NA WHATSAP 605008511 PRO BLIŽŠÍ INFO A ZAJIŠTĚNÍ REZERVACE (POČET MÍST JE OMEZEN).

DALŠÍ MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

KOMPENZAČNÍ TRÉNINKY PRO SKUPINY SPORTOVCŮ

Jste trenérem sportovního oddílu a profesionál v rámci daného sportu? Rádi byste, aby Vaši svěřenci měli minimum zranění a naopak dosahovali maximálních výsledků? Pak pravděpodobně tušíte, že je Vaše specificky zaměřené tréninky potřeba i kompenzovat, ale možná nevíte jak na to. To je pochopitelné, každý jsme odborníkem v jiném směru. Pokud byste tedy na svých tréninkách nebo soustředěních uvítali specialistu na kompenzaci, mobilitu a stabilitu, neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám pomůžu! Mou zcela původní profesí je učitelství, a tak si s vašimi svěřenci budu umět poradit i po stránce pedagogické způsobilosti.

WORKSHOPY, SEMINÁŘE, PŘEDNÁŠKY

V poslední době se zvyšuje povědomí široké veřejnosti o tom, že efektivní cvičení nemá splňovat pouze nároky na vzhled a fyzickou kondici, ale především na šetrnost vůči pohybovému aparátu.  Zároveň návštěvníci fitness center a skupinových lekcí nechtějí být ovcemi pouze slepě kopírující pohyby instruktora, ale chtějí i vědět proč daný pohyb dělají . Koneckonců pochopení základů biomechaniky pohybu je dle mého názoru klíč k tomu, aby klient dokázal naučený cvik nejen provést správně, ale aby si jej i pamatoval a dokázal kvalitně odcvičit sám bez přítomnosti trenéra. Ve skupině max. 8 lidí vám ráda předám a naučím cokoliv, co vás zajímá z oblasti fyziofitness.

HOSPITACE A KONZULTACE PRO JINÉ TRENÉRY

V rámci svého rekvalifikačního kurzu trenéra jsem dostala za úkol vyplnit desítky hospitačních listů, tzn. pozorovat práci jiných trenérů a vést si o nich zápisky. Paradoxně tato část kurzu pro mě byla mnohem těžší než učení se na zkoušky (trenéři se totiž neradi dělí o své know-how a nebo zkrátka jen neradi, když jim někdo stojí za zády). Hospitace jsem nakonec posbírala, získala tak první cenné zkušenosti a poznala mnoho úžasných kolegů. Od té doby jsem absolvovala téměř 30 kurzů, spolupracovala s dalšími trenéry a fyzioterapeuty a především získala vlastní bohatou praxi. O všechny tyto zkušenosti se s Vámi ráda podělím formou hospitací nebo konzultací.   

© 2020 Mgr. Petra SuchardováVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!