REFERENCE

Reference


OSOBNÍ TRÉNINKY: Kristýna Jarošová

lektorka jógy/ info@boutique-zoga.cz

Za Petrou jsem přisla především posílit své tělo, doplnit svoji jógovou praxi novými cviky a posunout se fyzicky zase o kousek dál. Už při úvodní diagnostice, kterou má Petra velmi propracovanou, jsem odhalily odchylky ve správném a symetrickém držení těla, omezené rozsahy v kyčlích a hrudníku. Z diagnostiky bylo i jasně vidět, které svalové skupiny potřebují posílit. Tréninky, které Petra sestavuje, jsou propracované, plné funkčních cviků i hravých pomůcek. Překvapila mě metoda DNS, která přinesla do našeho cvičení zajímavé "aha" momenty. Aktivace svalových skupin, které byly dlouho vypnuté a které dnes cítím při každém výšlapu do kopce nebo do schodů, jsou jasným důkazem, že je Petra profík a ví, co děla! Navíc má vždy úsměv na tváři:-) Těším se na další spolupráci!


OSOBNÍ TRÉNINKY: Martina Chaloupková

dětská lékařka/ tel. 774 865 580

Péťu jsem vyhledala, protože jsem se chtěla dostat trochu do formy po dlouhé pauze od pravidelného cvičení. Zvolila jsem individuální tréninky, mám již lehce opotřebované klouby a hodně mi tedy záleží na tom, abych cviky prováděla správně. Petřin přístup předčil mé očekávání. Je vidět, že ji práce baví a rozumí tomu, co dělá. Připravuje tréninky pečlivě a individuálně dle potřeb klienta. Cviky pravidelně obměňuje, mám pocit, že jí neunikne žádná chybka a trpělivě opravuje, aby byl cvik co nejefektivnější a bezpečně provedený. Péťa je také bezva společnice, velmi pozitivní člověk, její dobrá nálada je nakažlivá:-) Skvělé je i to, že se přes léto trénuje venku.
Všem, kdo se chtějí naučit správně cvičit, Péťu vřele doporučuji.


OSOBNÍ TRÉNINKY: Jiří Deml

ředitel výstavby/ tel. 602 484 571

Možná překvapivě, ale možná ani ne, posílám pozdrav z Běžeckého kempu Adršpach 2023 :-) kde jsem se ocitl jen kvůli tobě :-) A už po prvním dnu musím uznat, že rada to byla skvělá rada a že jsem pro své běhání (a hlavně pro své tělo ... ale i mysl) nemohl udělat lepší věc.Vlastně jsem ale ani nic než skvělou radu od tebe nečekal. To byl ostatně i důvod mé první návštěvy u tebe, když jsem využil nečekaně volného místa ve tvém plném diáři a šel si k tobě pro radu jak se zbavit bolavého ramene, které mě už delší dobu (a opakovaně) trápilo. Chtěl jsem vyzkoušet tak trochu jiného než běžného trenéra, prostě někoho kdo jde cestou kvality pohybu s cílem dělat pohyb tak aby neškodil, ale aby pomáhal :-)Společných tréninků sice nebylo moc, ale i tak mi to ukázalo jiný pohled na cvičení (a nejen na cvičení, ale i na protahování a uvolnění) kterého se snažím držet. Rameno je týden od týdne lepší a dnes už zas udělám i ten shyb (a to bez bolesti a snad i správně :-)) Sice to ještě asi nějaký čas potrvá, než bude rameno v plné formě, ale důležité je že vím jak to dělat správně a zbytečně si neškodit.Budu rád, když že se nám podaří domluvit další spolupráci a budu moc s tebou pokračovat na cestě za zdravějším pohybem.
Děkuju a těším se


WORKSHOP FYZIOFITNESS: Petr Gotvald

majitel Rebels Gym Hořice, trenér/ tel. 739 673 376

Workshop FyzioFitness s Péťou byl naprosto parádní kurz!  Spousta důležitých informací, individuální přístup a smysluplné předání informací.  Určitě doporučuji začátečníkům i pokročilým a všem, co se chtějí hýbat bezpečně a efektivně.  I já jako osobní trenér jsem využil spousty informací a pochopil víc souvislostí, které při své práci s klienty využiji.  Péťa je skvělá trenérka a rozhodně má co předat.


OSOBNÍ TRÉNINKY: Monika Luksíková

vedoucí obchodu/ tel. 731 455 502

Za Péťou jsem přišla celá rozbitá (bolest zad a kyčle při a po běhání). Na první schůzce si mě Péťa pěkně rozebrala a po dobu naší spolupráce mě začala skládat dohromady. Péťa má dobré oko, tak brzy zjistila, kde jsou mé slabiny, které mi pomohla postupně odstranit. Trpělivě hledala způsob provedení cviků, při kterých zapojím potřebné svaly nejlépe, pokud něco nefungovalo napoprvé. Spolupráci vřele doporučuji, je to trenérka, která své pohybu rozumí a má pro trénování správný cit. Je fajn spolupracovat s někým, kdo má svou práci rád.

SEMI-PRIVÁTNÍ TRÉNINKY RE-SET: Iva Votočková

sociální pracovník v rehabilitačním ústavu/ tel. 732556019

Díky Pétě a jejímu RE-SETu jsem objevila nové rozměry cvičení. Dostala jsem návod, jak být šetrnější ke svému tělu a zároveň cvičit efektivněji. Uvědomila jsem si špatné pohybové návyky a krůček po krůčku se je učím odstraňovat. RE-SET určitě doporučuji všem, kdo cvičí se záměrem mít zdravé a funkční tělo.

SEMI-PRIVÁTNÍ TRÉNINKY RE-SET: Leona Svobodová

vedoucí stravovacího provozu/ tel. 603150880

Účast na RE-SETu leden 2023 byla mým prvním cvičením pod vedením skvělé a odborně školené lektorky Petry. Ačkoliv je mi již přes 50 let, pohyb je mou velkou radostí a mým životem, nikdy není pozdě zjistit, že správně provedený cvik je pro tělo důležitější, než bezhlavé opakování cviků v minulosti špatně naučených. Změna a doplnění cviků mi pomohlo k oživení stereotypu cvičení doma i ve fitku. Při cvičení panovala vždy skvělá nálada a nikdy jsem se nenudila.

KOLEGA: Jakub Brendl

osobní trenér/ tel. +420 606 254 82

S Péťou jsme kolegové ve Fitness Spektrum Vrchlabí. Kdybych měl Petru charakterizovat jedním slovem, byla by to profesionalita. Její osobní přístup, pečlivost, odhodlání se vzdělávat a předávat nabité vědomosti svým klientům jsou společně s kultivovaným vystupováním a inteligentním projevem jejími přednostmi. Jako trenérka, ale hlavně jako člověk probouzí v lidech pocity nadšení a nezlomné vůle. Pokud chcete rozvíjet své pohybové schopnosti či posunout jednotlivé dovednosti, máte zájem o smysluplné a obohacující informace z oblasti výživy jste na správné adrese. Výsledky její práce mluví za vše! Je mi ctí, mít okolo sebe prima partu lidí se společným cílem. Lidi, jako je Péťa, pro které je jejich práce koníčkem.


OSOBNÍ TRÉNINKY: Martin Řáda

podnikatel/ email: martinrada66@gmail.com

Měl jsem to štěstí, že jsem se k Petře dostal na soukromé lekce. Stručně to lze charakterizovat takto. Skvělý přístup, profesionální a zároveň lidský a pohodový. Z hlediska metodiky, Petra umí cviky ukázat a opravit, hodně dbá na správné provedení. A to je velmi důležité!!!
Všechny lekce měly hlavu a patu.
Pokud chce někdo pracovat na svém těle, tak s Petrou mohu jen a jen doporučit.

ONLINE KOUČINK: Gábina Paulusová

učitelka/ email: paulusova@3zs.jicin.cz

S Petrou jsem navázala spolupráci formou online koučinku. Mým cílem bylo zhubnout, což se povedlo na výbornou. Jídelníček mi Petra připravila na míru dle potravin, které upřednostňuji, takže mi vše chutnalo. Kombinovala jsem a poslední co bych měla, byl hlad. Osobně jsem velmi oceňovala pravidelnou konzultaci, která mi moc pomáhala a nabíjela. I když jsou to už 3 roky, kdykoliv se Péťu obrátím, vždy mi ráda odpoví a pomůže, a to jak s jídlem, tak i se cvičením. Sleduji ji i nadále, neboť se mi moc líbí, že se neustále vzdělává a zdokonaluje. Předpokládám, že nyní by mi jídelníček vytvořila už jiný, což mě vlastně opět velmi láká.HOSPITACE: Kristina Holcová

muzikantka, osobní trenér/ email: kholcova4@seznam.cz

Když jsem Péťu oslovila kvůli hospitacím, velmi mě překvapil její vřelý přístup.V této době je celkem složité narazit na člověka, který nemá problém, když jeho práci sleduje někdo jiný. Jelikož ale Péťa moc dobře ví, co dělá a je to opravdu profesionál na svém místě, neměla problém se mě ujmout. :) Protože má se svými klienty skvělý vztah, požádala je, abych mohla být na pár hodin přítomna a sledovat její přístup a práci jako takovou.Na rekvalifikačním kurzu, který jsem absolvovala nás toho naučili opravdu hodně, ale praxe z terénu dá ještě mnohem víc. Hospitace u Péti mě naučily mnohé. Třeba že jeden z nejdůležitějších aspektů v této profesi je příprava. Dala mi i mnoho rad, jak vést samu sebe, což mi, jakožto začínajícímu fitness trenérovi, moc pomohlo. Ještě jednou za všechno moc děkuji.

OSOBNÍ TRÉNINKY, SKUPINOVÉ LEKCE, ONLINE KOUČINK: Marcela Podhorníková

maminka, operátorka výroby, výživová poradkyně a instruktorka skupinových lekcí/ email:  jidlem.k.lepsi.postave@seznam.cz

Peťu jsem prvně oslovila na Online koučink, který mě otevřel oči a naučil mě jíst a nebát se jídla. Poté jsem měla tu čest s Peťou mít pár osobních tréninků a následně skupinové lekce. Stejně jako u online koučinku, tak následně i u cvičení jsem se od Peťi naučila novým návykům a nyní i pohyb beru úplně jinak než před spoluprací s Peťou. Pohyb a jídlo je pro mě nyní každodenní radost a snažím se v této oblasti dále vzdělávat. Našla jsem se v tom a za to díky :)

Peťa je člověk, který nezamrzl na jednom místě. Stále se vzdělavá a jde s dobou.


ONLINE KOUČINK, SKUPINOVÉ LEKCE: Kristina Házová

OSVČ / email: hazova@centrum.cz

Petru jsem poznala na jaře roku 2018 v posilovně Fitness Spektrum ve Vrchlabí. Od začátku mi byla sympatická a líbil se mi její přístup ke klientům ve fitku. V létě jsem měla zdravotní problémy a tři měsíce jsem nemohla cvičit, tak jsem se rozhodla využít její službu online koučink (jídelníček). Systém jídelníček jako puzzle mi od začátku vyhovoval. Mohla jsem si sestavit jídlo podle chuti a také podle toho , co mám v ledničce. Během 6 týdnů mi Petra 3x jídelníček obměnila na základě mých požadavků. Za tu dobu mi váha klesla cca o 2kg, na všech měřených obvodech o 3 cm, pokračovala jsem sama další 2 měsíce s váhovým úbytkem dalších 2,5 kg. Koučink mě také naučil připravovat si jídlo dopředu, přemýšlet nad ním, ale také nehroutit se, když občas něco poruším. Většinu informaci a rad používám dál. Petra mi vždycky ve všem poradila, je moc milá, pozitivní, skvělá motivátorka, všechno vysvětlí a hlavně, ona sama je tím nejlepším příkladem, jak na sobě pracovat.


OSOBNÍ TRÉNINK: Kamila Gernertová

zdravotník záchranné služby / kamila-g@email.cz

Vynikající osobni trenérka, s kterou si nejen báječně zacvičíte, ale i zasmějete.

Její velmi osobitý přístup, Vám nedovolí si zacvičit chybně, každý trénink je obohacený o nové cviky, kus empatie, skutečně posune každého , kdo se chce dále zlepšovat.

Vřele Petru všem doporučuji..


KOLEGYNĚ: Klára Křížová

fitness trenérka a instruktorka jógy/ email: krizova.klara13@gmail.com

Péťa je moje kolegyně. Je mojí velkou motivací se dále vzdělávat a posouvat se dále ve svém oboru.

Ve vztahu ke svým klientům i kolegům je velmi pozitivní, motivační a organizovaný člověk, který je vždy perfektně připravený a poctivý. Svoji práci bere vážně a s velkou odborností.


OSOBNÍ TRÉNINKY, ONLINE KOUČINK: Veronika Szabó

maminka, OSVČ/ email: veronikaszabo@seznam.cz

Než jsem oslovila Péťu, absolvovala jsem kurz výživového poradenství, nakoupila literaturu v domnění, že si doma budu pěkně cvičit a sestavím nám celé rodině a bude to super. Jenže to byl od začátku vše pokus-omyl. Doma jsem cvičila a jedla, jenomže bez výsledku a to dlouhodobě. Mým cílem byla redukce váhy, zbavení se přebytečného tuku a především nastavení jídelníčku. S Péťou jsme se domluvily na 20 osobních trénincích a online koučinku (jídelníčku). Upřímně musím říct, že už po 14 dnech jsem se cítila moc dobře, byla jsem moc ráda, že pravidelně jím, což u mně neexistovalo. Začala jsem o jídle víc přemýšlet, nestresuju se jako předtím. Příjemně mě překvapilo sestavení jídelníčku, který si sestavujete sami a z jakých surovin chcete. Prostě jídelníček jako puzzle. :) kterého se držíme teď právě celá rodina a míníme v tom nadále pokračovat. Pokaždé, když jsem potřebovala cokoliv vysvětlit, poradit, nikdy nebyl problém. Co se týče tréninku a provedení jakéhokoliv cviku, bylo od začátku jasné, že moje trenérka je profesionál. Po celou dobu naší spolupráce jsem na sobě pozorovala výsledky díky Petřině píli. Když jsem ji oslovila, věděla jsem, že jsem vsadila na jistotu, svou práci dělá celým svým srdcem i tělem. Ukázala mi směr ve stravování, tak i v tom, jak zdokonalovat své tělo. Dneska se cítím po třech dětech v té největší plné kondici v životě. A jak říká moje trenérka Péťa, důležitý je balanc. A ten si teď díky ní udržuju v jídle a vlastně i v životě. :)


ONLINE KOUČINK: Jaroslava Schořová

logistik manager (DE) / email: jaroslava.schorova@gmail.com

Naše spolupráce vznikla na bázi doporučeni, protože jsem byla doslova zoufalá. A jelikož jsem přesně ten typ, co se podívá na čokoládu, má 2kg nahoře a když chci zhubnout, musím držet drastické diety, brala jsem to jako poslední záchranu.

Byla jsem skeptická ale účinky se dostavily během prvních 10 dnů jen tím, že jsem začala více pít -tak jsem se kupodivu odvodnila a začala normálně pomalounku hubnout. Hladová jsem nebyla nikdy. Na první pohled se zdá, že se moc z daných potravin nedá uvařit, ale opak je pravdou. Člověk si uvaří úplně suprově.

Jelikož bydlím v zahraničí, neměla jsem možnost na trénink Péti se dostavit, a tak jsem cvičila alespoň sama.

Jsem typ člověka co když je nervózní, tak mi člověk může vysvětlovat co chce a já nic neslyším. Ačkoliv jsem psala Péťe, že mám tuhle a tamtu otázku, vysvětlila mi vše bez problémů. Byla vždy trpělivá a já jsem jí za to vděčná. Třeba takovej puzzlikovej hashtag mi byl na začátku vždy velkou inspirací a je to bezva nápad pro nás začátečniky.

Mě nezbývá než poděkovat za Tvou trpělivost, a za nauku potravin a jejich hodnot-jelikož to člověku zůstane a nevymaže se i když je koučink u konce


OSOBNÍ TRÉNINKY, SKUPINOVÉ LEKCE, ONLINE KOUČINK: Nicole Buštová

student, podnikatel/ bustovanikol@email.cz nebo 737758060

Spolupráci s Péťou jsem si zkusila snad ve všech podobách (až teda na kolegu :-D) - jídelníček, skupinovky i osobní lekce. Ve všech typech jsem se naučila hodně nového.. otevřela mi oči ohledně jídla, že se člověk opravdu nemusí trápit, že stačí přemýšlet racionálně a do budoucna udržitelně, ve cvičení mi to dalo taky úplně jiný pohled na věc, cvičit zdravě, dávat si záležet na provedení cviku a radši dělat méně a správně, než hodně a špatně. I když je to na začátku spoustu nových věcí a člověk si možná připadá úplně mimo, po pár lekcích už je spousta věcí jasnějších a i na skupinovkách jiných lidí nebo ve svém vlastním cvičení se to dost odrazí.. určitě i jednou na stará kolena tu kvalitu nastavení těla, dýchání atd pocítíme :-) Tak já za sebe můžu Péťu jako trenérku nebo výživářku moc doporučit, určitě to není krok vedle a jako průprava do tohoto směru života je to skvělá volba!

© 2020 Mgr. Petra SuchardováVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!